WTF?

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3675":
Dedra, Betterware
www.dedra-katalogy.cz Dedra


www.betterware-katalog.cz Betterware

www.dedra-katalogy.cz Dedra oficiální stránky
Lala
Registrace Oriflame, sleva 23%, katalog + dárky pro nováčky www.kosmetika-sleva.cz Oriflame .
Zada
Luxusní parfémy inspirované světovými značkami, sleva 30% , možnost zakoupit vzorky Uniq parfémů www.cesky-parfem.cz UNIQ .
Oriflame kosmetika
Nakupujte se slevou kosmetiku Oriflame. Zdarma registrace nováčků Oriflame z celé ČR. Vyzkoušejte nejnovější kosmetické výrobky Oriflame.

E-shop s kosmetikou Oriflame pro vaši krásu a zdraví. Nakupujte online, 24 hodin denně, zasíláme po celé ČR.

Buďte krásná s kosmetikou Oriflame. Připojte se k Oriflame zdarma a nakupujte svou oblíbenou kosmetiku levněji.

Každé 3 týdny představuje přírodní kosmetika Oriflame nový katalog plný novinek a akčních nabídek. Nakupujte chytře kosmetiku Oriflame jako registrovaný člen.

Kosmetickým poradcem Oriflame se může stát kdokoliv starší 15 let. Kosmetika Oriflame změní váš život, budete se bavit, vydělávat a poznáte nové přátele.

Vyberte si ze spousty výrobků Oriflame a Wellness doplňků. Nakupujte kosmetiku Oriflame o 23% levněji, objevte výdělkovou a příležitost Oriflame.

Vysoce kvalitní a spolehlivé produkty Oriflame mají základ v přírodě. Naučte se, jak být krásná a jak se postarat o své zdraví. Jako člen Oriflame navíc s výraznou slevou!

Nabízíme práci v oblasti, která vás bude bavit, kde můžete uplatnit své schopnosti a máte možnost zajímavého výdělku. Vaše kariéra začne ve chvíli, kdy se pro ni rozhodnete!
Pitrees
Čust, hola mám nový banner, moh bysto přehodit? Dík

Pořád je na mých stránkách v rubrice banner. smiley
____________________________
2-svetova.webgarden.cz
Pitrees
Tak, už mají moje stránky banner, kdyby si tedy chtěl banner, tak skoč na 2-svetova.webgarden.cz do rubriky upě poslední s názvem jak příhodným . BANNER deek
____________________________
2-svetova.webgarden.cz
Pitrees
Ahoj!! Na naše stránky 2-svetova.webgarden.cz klidně tvůj banner umístím, ale bohužel , my žádný nemáme, tak sem hoď jen odkaz. Jinak tvoje stránky jsou velice zajímávé a moc se mi líbí! Měj se hezky a přeji ti ať se ti na těchto stránkách daří! Jinak html odkaz banneru nám napiš do diskuze. Pic a měj se ! smiley
____________________________
2-svetova.webgarden.cz